מהו אינסטה קידום

תוכן עניינים

שמעתם את המושג אינסטה קידום לאחרונה?

הכוונה היא כמובן לקידום באינסטגרם

אינסטגרם הפכה בשנים האחרונות להיות פלטפורמה רצינית ומשמעותית בחיינו. אם זה שיתוף תמונות אישיות, מעקב אחר אנשים חשובים, עמודי תוכן, אתרי קניות ומקום טוב להתעדכן בו על מה שקורה בעולם, אם זה בסטורי או בפיד.

מעבר לכל אלו, אינסטגרם התברגה להיות כלי משחק משמעותי וחשוב ביותר בחייהם של עסקים קטנים רבים כאשר אינסטה קידום הוא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של העסק שלהם.

אז כמו שהבנתם עד כה, אינסטגרם היא כבר לא רק אפליקציית שיתוף תמונות בשביל הכיף אלא כלי רציני המציע אפשרויות קידום ופרסום מגוונות לעסקים ויכולת להגיע לקהלים רבים ושונים מאשר בפייסבוק או בגוגל.

אז מה אינסטה קידום יכול לתת לעסק שלכם?

אינסטה קידום היא דרך חשובה לקידום עסקים זה כבר ברור! השאלה היא מה הם הכלים שאינסטגרם מציעה לנו? מה הוף אותה להיות כזאת אטרקטיבית?

אינסטה קידום הצד הויזואלי – באינסטגרם העיניים מחליטות!

אינסטגרם מבוססת על תמונות, אנחנו מתחילים לזהות עניין דרך תמונה מעניינת ומסקרנת ואז מתחילים לקרוא את התוכן שצמוד לה, בניגוד לפייסבוק וגם גוגל שאצליהם התוכן מתחיל.
והיום, לכל אחד מאיתנו יש מכשיר סלולר צמוד אליו, עם מצלמה מובנית איכותית שדרכה אפשר ליצור בסיס לתמונות שיקדמו את העסק באינסטגרם.

מה הן הדרכים לשדרג את התמונות באינסטה קידום?

 • צילום מקצועי של מוצרים או שירות/ צילומי תדמית ואיתם לגוון בין התמונות שלכם.
 • עיצוב תמונות – תמונה שעולה באינסטגרם דורשת עיצוב ופילטר כדי שהיא תייצג את העסק שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים.
 • הקפידו על תמונות אותנטיות לשימוש בסטורי כדי לשמור על קשר עם קהל הלקוחות.
אינסטה קידום

העיניים מחליטות אבל הטקסט חשוב לא פחות!

 • לכל תמונה באינסטגרם ישנו טקסט צמוד אליה. בעבר היינו מעלים תמונה ומצרפים אליה שורה קצרה וזה היה מספיק ויכול להיות שלאדם פרטי זה באמת מספיק אבל לעסק צריך יותר.
  חשוב להתאים את הטקסט לתמונה וליצור עניין להמשכיות: לינק/תמונה הבאה/סטורי או יצירת קשר
 • קלילות! אינסטגרם זה לא המקום למגילות, אפשר להאריך, אפשר ואפילו מומלץ לפנות לרגש אבל להקפיד על אורך סביר כדי לא לאבד את העוקבים או לא להבריח עוקבים עתידיים.
 • גם הטקסט שמסביר מי אתם ומציג אתכם ב – Bio הוא חשוב וצריך להקפיד לכתוב אותו באופן מקצועי שמסביר ללקוחות בדיוק מי אתם.

אינסטה קידום מציע לכם אפשרות לקידום ממומן!

קידום ממומן הוא כלי חשוב מאוד אבל צריך לדעת להשתמש בו בחוכמה ולהשקיע נכון את כספכם.

 • אפשרות ראשונה ללמוד על קידום באינסטגרם היא לחקור ולבדוק ברשת ובקבוצות ייעודיות בפייסבוק שמשתפות ידע וכלים.
 • אפשרות נוספת היא ליצור קשר עם אנשי מקצוע שמתמחים בזה ויעזרו להשקיע את כספכם בחכמה וליצור יחד איתכם אסטרטגייה שיווקית שחלק ממנה יהיה אינסטה קידום ממומן.
 • הקידום הממומן יכול להביא אליכם עוקבים חדשים, הגברת צפיות וכמובן יפתח בפניכם קהל חדש והגדלת מכירות.

חשוב להתעדכן בחידושים ועדכונים שאינסטגרם מבצע באפליקצייה!

בדיוק כמו כל אפליקציה או פלטפורמה אחרת, אינסטגרם מקפידה על שדרוגים ושכלולים של הכלים שהיא מציעה ללקוחותיה ועל אלו חשוב להתעדכן. כל עדכון פותח בפני העסקים עוד אפשרויות ושדרוגים לקידום העסק ולהצגת המוצר או השירות שהוא מציע.

 • שדרוגים המגבירים חשיפה ומקילים על הצגת העסק ללקוח כמו: חנות באינסטגרם וחיבורה לאתר, המלצה על עסקים נוספים, יצירת אוסף של המלצות ועוד..
 • עיצוב עמוד האינסטגרם וההיילטיס ששומרים על הסטוריז.
 • הסטוריז שהפכו להיות מוקד התעניינות והזדמנות לתת צד אותנטי ומעניין של מאחורי הקלעים של כל עסק ומפגש אישי יותר עם הקהל כולל לייבים משותפים, וידאו, פילטרים וגיפים שונים.
 • לפעמים השדרוגים כמו חנות והעלאת מוצרים עלולים לסבך מעט את ההתנהלות אבל הם בהחלט שווים את המאמץ וההשקעה הכספית במומחי שיווק בדיגיטל.

אם פעם אינסטגרם היה מתוייג כמקום קליל וכיפי שבו מעלים תמונות מחופשה או מיום כיף, היום האינסטגרם הוא הרבה יותר מזה! אינסטה קידום הוא שחקן רציני בעולם קידום העסקים וצריך לקחת אותו בחשבון כחלק מכלי השיווק בעסק שלכם.

בואו נדבר!

רוצים להפוך את עמוד האינסטגרם העסקי שלכם לדבר החם הבא? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

תפריט נגישות